Cenová ponukadvoncb@gmail.com+421 907 773 264

O nás

Drevfit - výroba interiérového nábytku

Firma Drevfit sa niekoľko rokov úspešne zaoberá výrobu rozličného interiérového nábytku ako sú kuchynské linky, obývačky, detské izby ,vstavané skrine a iný bytový nábytok. Všetky produkty vyrábame na mieru z lisovanej dosky v rôznych farebných prevedeniach. Zároveň sa zaoberáme aj výrobou dyhovaného striekaného nábytku. Naše dlhoročné skúsenosti v spolupráci so zákazníkom nám umožňujú zrealizovať aj tú najnáročnejšiu predstavu.   

Podľa Vašich požiadaviek a predstáv Vám na mieru vyrobíme akýkoľvek nábytok, za dobrú cenu, s prihliadnutím na špecifické parametre priestorov, ktorý bude spĺňať trendy dnešnej doby. Naším hlavným cieľom je vyrábať kvalitný nábytok a vždy zabezpečiť spokojnosť zákazníkov. Neustále sa zdokonaľujeme a sledujeme novinky v oblasti interiérového dizajnu, čo nám pomáha napredovať.    

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individálne a garantujeme dodržanie vopred dohodnutých termínov. Kladieme veľký dôraz na to, aby každý jeden kus nábytku bol vyrobený len z tých najkvalitnejších materiálov a zmontovaný najodolnešími technikami. Zameranie a vypracovanie cenovej ponuky máte u nás zdarma. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuje, radi Vám poradíme. 

 

 


DrevFit - Výroba nábytku na mieru podľa Vás

Nábytok na mieru nie je len o krásnom a modernom dizajne, ale najmä o správnom návrhu a technických riešeniach a kvalitnej výrobe. Použitie vysokokvalitných materiálov v kombinácii s kvalitným spracovaním od DrevFit Vám zaručí dlhodobú životnosť nábytku. Nezáleží na Vašom štýle a rozpočte, Váš domov alebo firmu zariadime presne podľa Vašich predstáv. Začíname konzultáciou, počas ktorej sa pozrieme na Vaše predstavy, týkajúce sa nábytku. Následne všetky výrobky vyberáme ručne na základe toho, o čom vieme, že bude vo Vašom priestore vyzerať krásne a spĺňať potreby svojej funkcie. Potom si pokojne oddýchnete, zatiaľ čo my urobíme svoju prácu!

Mám záujem