Cenová ponukainfo@drevfit.sk+421 907 773 264

Nábytok na mieru

Nábytok na mieru nie je len o krásnom a modernom dizajne, ale najmä o správnom návrhu a technických riešeniach a kvalitnej výrobe. Použitie vysokokvalitných materiálov v kombinácii s kvalitným spracovaním od DrevFit Vám zaručí dlhodobú životnosť nábytku. Nezáleží na Vašom štýle a rozpočte, Váš domov alebo firmu zariadime presne podľa Vašich predstáv. Začíname konzultáciou, počas ktorej sa pozrieme na Vaše predstavy, týkajúce sa nábytku. Následne všetky výrobky vyberáme ručne na základe toho, o čom vieme, že bude vo Vašom priestore vyzerať krásne a spĺňať potreby svojej funkcie. Potom si pokojne oddýchnete, zatiaľ čo my urobíme svoju prácu!


Kuchyne

Každá kuchyňa, ktorá je vyrobená na mieru je jedinečná, v spolupráci navrhnutá presne podľa individálnych predstáv zákazníka. Dbáme na správny výber materiálu a precízne prevedenie detailov, ktoré sú sprevádzané funkčnosťou. 

Viac informácií


Kúpeľne

Vaša kúpeľňa je jedným z najintímnejších miest vo vašom dome, a preto je dôležité, aby bola nielen vkusná, ale hlavne funkčná. Pri výbere kúpeľňového nábytku nechceme robiť kompromisy ani na jednej strane - preto kladieme veľký dôraz na kvalitu a odolnosť materiálov.

 

Viac informácií


Obývačky

Vhodne navrhnutá obývačka na mieru Vám poskytne efektívny úložný priestor a zároveň originálne doplní a zladí atmosféru domova s pohodlím. Vytvorí sa tak reprezentatívne miesto na oddych a stretnutia s rodinou či priateľmi.  

Viac informácií


Vstavané skrine

Správne navrhnuté vstavané skrine Vám poskytnú nie len dodatočný odkladací priestor na oblečenie, ale zároveň aj plnohodnotný interiérový prvok, ktorý zaručí funkčnosť a estetickosť v jednom s využitím posledného centimetra.  

Viac informácií


Detské izby

Vytvoríme pre Vaše deti kráľovstvo na mieru, presne podľa ich snov a želaní.  Moderná, odolná a zároveň aj funkčná izba, ktorá dodá inšipráciu, priestor na hru a je dostatočne prispôsobená nárokom dieťaťa počas vývoja. 

Viac informácií


Iný nábytok

DrevFit je to správne miesto, ak si chcete nechať vyrobiť nábytok na mieru! V DrevFiti máme širokú ponuku dizajnov a Váš obľúbený dizajn Vám radi prispôsobíme farbami a materiálmi, ktoré si vyberiete. Všetky naše výrobky sú vyrábané na mieru, takže výrobok, ktorý Vám príde domov, je jedinečný a osobný, presne ako Vy. Naším cieľom je vytvoriť nábytok, ktorý sa hodí do Vášho priestoru a prostredia z praktického aj estetického hľadiska.

Viac informácií